Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Przed Tobą organizacja firmowej gali jubileuszowej? A może do Twoich obowiązków należy przygotowanie imprezy integracyjnej dla pracowników? Jeśli tak, na pewno stanąłeś przed dylematem czy organizować wydarzenie własnymi siłami, przy wsparciu wewnętrznego zespołu firmy, czy może zdać się na pomoc profesjonalistów? O ile przy okazji niewielkich wydarzeń, o małym stopniu skomplikowania, można pokusić się o przygotowanie imprezy na własną rękę, to już w przypadku takich eventów jak wyjazdy zagraniczne dla firm czy duże spotkanie dla partnerów i klientów, rozsądnym wyborem będzie agencja eventowa. Podpowiadamy, dlaczego.

Niższe koszty

Wyjazdy integracyjne, znajdą państwo pod adresem: http://go2events.com.pl/eventy/eventy-dla-firm/

W powszechnym przekonaniu wynajęcie profesjonalnej firmy do organizacji spotkania musi kosztować więcej niż w przypadku przygotowania go siłami wewnątrzfirmowymi. Nic bardziej mylnego. Oczywiście za taką usługę trzeba zapłacić, ale planując budżet eventu należy patrzeć na niego całościowo i wziąć pod uwagę przede wszystkim ostateczny koszt całego przedsięwzięcia. A ten, w przypadku współpracy z agencją, zwykle okazuje się niższy. Jak to możliwe? Przede wszystkim, firmy eventowe są obecne na rynku od lat i mają za sobą organizację dziesiątek, jeśli nie setek wydarzeń. To oznacza, że znają najlepszych i najbardziej efektywnych kosztowo dostawców i podwykonawców, są w stanie wynegocjować lepsze (czyt. niższe) stawki, a przede wszystkim doskonale orientują się, jak wyglądają rynkowe ceny za poszczególne produkty i usługi, podczas gdy osobom niezajmującym się na co dzień organizacją eventów, często tej wiedzy brakuje. Co więcej, sprawna agencja eventowa będzie również w stanie doradzić z których wstępnie założonych elementów wydarzenia można zrezygnować lub czym je zastąpić w przypadku ograniczeń budżetowych.

Wiedza i doświadczenie

Jakie elementy należy wziąć pod uwagę w budżecie? Gdzie znaleźć dostawców, którzy wykonają nawet najbardziej niestandardowe elementy scenografii? Jakie upominki zapewnić gościom? O jakich aspektach bezpieczeństwa podczas eventu należy pamiętać? Odpowiedzi na te i inne pytania mogą sprawić trudność nawet najbardziej sprawnym organizacyjnie osobom. Tymczasem, przygotowanie eventu to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, w którym liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Konsultanci agencji eventowej będą doskonale wiedzieli jakie ryzyka należy wziąć pod uwagę i jak im zapobiec, jak zabezpieczyć zaplecze techniczne i zaplanować wszystko w czasie tak, by wydarzenie przebiegło bez żadnych zakłóceń.

Oszczędność czasu

Organizacja każdego eventu wymaga zadbania o nieprawdopodobną ilość detali, godzin poświęconych na poszukiwania dostawców i negocjacje, czasu na przeprowadzenie wizji lokalnych potencjalnych lokalizacji czy wreszcie, czuwania nad finalną realizacją. To wszystko, choć z pozoru może nie wydawać się szczególnym wyzwaniem, jest niezwykle czasochłonne. Dlatego, warto wszystkie te zadania powierzyć profesjonalistom, a sobie pozostawić przyjemność nadzorowania prac. Warto pamiętać, że eventy firmowe są często organizowane pod presją czasu, a ogrom zadań do wykonania może spowodować, że realizacja całego przedsięwzięcia na własną rękę będzie niezwykle trudna i obarczona dużym ryzykiem niepowodzenia. Tymczasem, agencje eventowe, dzięki swojemu doświadczeniu i relacjom, są w stanie działać nieporównanie szybciej i efektywniej oraz zagwarantować, że imprezy integracyjne dla pracowników, warsztaty, gale czy eventy sportowe będą gotowe na czas i staną się firmowym sukcesem.

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)