Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Imprezy firmowe wcale nie muszą być nudne! Masz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o organizację eventu. Co więcej, nie każde takie wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców dysponujących dużym budżetem. Najczęściej od zasobności portfela bardziej liczy się dobry pomysł na event. Podpowiadamy Ci więc, jak może wyglądać niezapomniana impreza firmowa. 

Imprezy integracyjne w plenerze

Profesjonalnie zorganizowane eventy dla firm, znajdą państwo na stronie: http://go2events.com.pl/eventy/eventy-dla-firm/

Wielu pozytywnych wrażeń dostarcza zazwyczaj wydarzenie zorganizowane na świeżym powietrzu. Nie jest to propozycja wymagająca poświęcenia dużych nakładów finansowych, a dzięki różnym atrakcjom może być naprawdę dobrze przyjęta. Ważne jest jednak, aby zapewnić ludziom rozrywki, które wypełnią im czas.

Jako agencja eventowa często mamy okazję organizować pikniki firmowe. Odbywają się one w otoczeniu zieleni, na dużym placu, gdzie stawiamy specjalne namioty sferyczne. Można zachęcić pracowników, aby zabrali na wydarzenie całą swoją rodzinę. Zarówno mali, jak i duzi chętnie biorą udział w rozgrywkach sportowych i innych angażujących zabawach. Poza tym, planując piknik rodzinny, zmniejszasz prawdopodobieństwo, że ludzie nie będą chcieli uczestniczyć w zabawach. W towarzystwie najbliższych często są bardziej chętni do aktywności.

Wyjazdy zagraniczne dla pracowników

Bardziej wymagającym organizacyjnie i finansowo wydarzeniem będzie wyjazd zagraniczny. Tu przyda się pomoc agencji eventowej. Chętnie pomożemy Ci dobrze zaplanować taką pozamiejscową imprezę. Na pewno jednak i w tym przypadku trzeba mieć dobry pomysł, zastanowić się nad celem wyprawy i atrakcjami na miejscu. Czy ma być to wyjazd nad jakiś akwen? Czy może rejs jachtem albo wycieczka do jakiegoś znanego parku rozrywki. Oczywiście, alternatywą dla zagranicznych wojaży może być wyjazd do jakiegoś ciekawego zakątka naszego kraju. Wielu wrażeń dostarczają spływy kajakowe czy wycieczki z przewodnikiem.

Eventy tematyczne


Dobrym sposobem na uatrakcyjnienie każdej imprezy jest wymyślenie dla niej tematu. Dzięki temu można ożywić nawet z pozoru zwyczajny piknik czy wyjazd. Oczywiście, temat przewodni musi być dobrany zgodnie z celem wydarzenia. Imprezy integracyjne dają duże pole do popisu. Można stworzyć event sportowy, a w okresie karnawału na przykład imprezę stylizowaną na lata 60 czy bal przebierańców. W przypadku organizowania konferencji tematycznej zainteresowanie także będzie większe, jeśli wystąpienia połączy jakaś myśl przewodnia.

Konferencje i spotkania branżowe

Jeżeli celem firmy jest nie tylko integracja pracowników, ale także budowanie rozpoznawalności marki, to można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, tworząc konferencję branżową. Warto choć w minimalnym stopniu zaangażować do tego podwładnych, gdyż dzięki temu nie tylko lepiej się poznają, ale również lepiej utożsamią z firmą. W zależności od branży wydarzenie może poruszać mniej lub bardziej poważną tematykę. Należy też przemyśleć kwestię dostępności tego wydarzenia dla osób z zewnątrz. Czy ma być to impreza masowa, czy raczej spotkanie dla VIP-ów? Wszystko zależy od koncepcji!

Incentive, czyli przyjemne z pożytecznym

Skuteczny incentive dla firm, można znaleźć pod adresem: http://go2events.com.pl/eventy/eventy-dla-firm/

Nieraz zorganizowanie zwykłej imprezy integracyjnej może nie wystarczyć, aby zmotywować podwładnych do pracy. Muszą oni otrzymać szczególną zachętę. Kiedy pracownicy nie chcą się specjalnie angażować w rozwój firmy i wykonują jedynie zleconą pracę, ale nic ponadto, dobrze jest zorganizować dla nich coś wyjątkowego. Być może myślisz sobie, że to strata pieniędzy, ale jeżeli dobrze zainwestujesz je w kapitał ludzki, to zwrócą się z nawiązką. Proponujemy na przykład wyjazd integracyjny połączony ze szkoleniem. Podwładni mogą wówczas trochę wypocząć, ale jednocześnie uczestniczą w kursie branżowym i zwiększają swoje kompetencje. Jeśli do tej pory nie myślałeś o motywowaniu personelu, incentive dla firm może być świetnym pomysłem na poprawę wydajności Twoich pracowników. Każdy lubi być doceniony, a tak można potraktować tego typu wydarzenie.

Oczywiście, prezentowane w artykule pomysły można łączyć w dowolne kombinacje. Oprócz nich proponujemy zresztą znacznie więcej. Zachęcamy do kontaktu z naszą agencją eventową, a podpowiemy, jaki typ imprezy może się sprawdzić w Twojej firmie. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)