Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)

Wyjazdy motywacyjne – dlaczego warto je organizować?

Choć dla każdego pracodawcy priorytetem są wysokie wyniki oraz wydajność pracowników – powinien on pamiętać, że nawet najbardziej zgrany i efektywny zespół pracowniczy po pewnym czasie intensywnego działania traci motywację. Dzieje się tak z prostych przyczyn. Najczęściej pracodawca po prostu nie nagradza teamu – w odpowiedni sposób – za efekty pracy. Zespół czuje się niedoceniany i jego chęć do działania spada. Antidotum na takie sytuacje jest po prostu wprowadzenie systemu incentive dla firm. 

(więcej…)

Impreza integracyjna, którą długo będą wspominać!

Dobry pracodawca stara się regularnie organizować dla swoich pracowników wyjazdy firmowe – szkoleniowe, motywacyjne lub po prostu imprezy integracyjne. Pierwsze z wymienionych pozwalają zespołowi na rozwój – wiążą się ze zdobywaniem nowych umiejętności. Typowo rekreacyjne są natomiast wyjazdy integracyjne, których głównym zadaniem jest zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków do lepszego poznania się, zacieśnienia więzi i umocnienia relacji w zespole. 

(więcej…)

Piknik – czego nie powinno zabraknąć?

Pikniki firmowe mogą być świetną zabawą – jeśli tylko zostaną zorganizowane w sposób całkowicie profesjonalny! Żadnych niedociągnięć! To dlatego specjalizujące się w eventach firmowych agencje proponują organizację takich wydarzeń całkowicie od podstaw. 

(więcej…)

Dlaczego warto organizować pikniki firmowe?

Wydajna i efektywna praca zespołu to priorytet dla każdego pracodawcy. Aby jednak wysokie wyniki były możliwe do uzyskania, należy zadbać o to, by stworzyć pracownikom komfortowe warunki do wykonywania bieżących zadań, jak i do rozwoju. W końcu każdy z nich spędzi w pracy bardzo dużą część swojego życia. Ilość czasu poświęconego na obowiązki służbowe jest naprawdę spora. Często jednak zaangażowanie w pracę maleje, a produktywność spada. Najczęściej przyczyną jest brak motywacji pracowników – być może relacje w zespole nie są najlepsze? Być może nasi pracownicy są przytłoczeni nadmiarem obowiązków i stres przeszkadza im w wydajnej pracy?

(więcej…)

5 pomysłów na eventy dla firm

Imprezy firmowe wcale nie muszą być nudne! Masz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o organizację eventu. Co więcej, nie każde takie wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców dysponujących dużym budżetem. Najczęściej od zasobności portfela bardziej liczy się dobry pomysł na event. Podpowiadamy Ci więc, jak może wyglądać niezapomniana impreza firmowa. 

(więcej…)

Gdy masz już pomysł na event…

Wielkimi krokami nadchodzi dziesięciolecie Twojej firmy? Z pewnością gala jubileuszowa będzie dobrą okazją, która pozwoli Ci podziękować pracownikom – tym, którzy towarzyszą budowie marki od wielu lat, jak i młodemu narybkowi, który świeżymi pomysłami wprowadził firmę na nową drogę rozwoju. Przygotowanie uroczystości będzie z pewnością czasochłonne – należy wziąć tu pod uwagę mnóstwo kwestii technicznych i formalnych: począwszy od wyboru odpowiedniego miejsca, przygotowania i udekorowania go, sporządzenia zaproszeń i upominków dla gości, aż po wybór oprawy wydarzenia – uwzględniając zarówno część artystyczną (muzykę czy profesjonalne występy), jak i niezbędną część kulinarną. 
(więcej…)

W czym może pomóc agencja eventowa?

W większości polskich miast właściciele firm mogą się natknąć na liczne oferty agencji eventowych proponujących swoje usługi. Jaki jest jednak obszar ich działania, w czym taka agencja może pomóc i co ważne czy rzeczywiście jest to korzystne? Na te wszystkie pytania postaramy się tu odpowiedzieć.
(więcej…)

O czym pamiętać podczas organizacji firmowego eventu

Organizujesz ważne firmowe wydarzenie? Niezależnie od tego, czy będziesz robił to na własną rękę czy przy pomocy profesjonalnej agencji, pamiętaj o kilku kluczowych elementach, które leżą u podstaw każdego eventowego sukcesu.

(więcej…)

3 powody, dla których warto zatrudnić agencję eventową

Przed Tobą organizacja firmowej gali jubileuszowej? A może do Twoich obowiązków należy przygotowanie imprezy integracyjnej dla pracowników? Jeśli tak, na pewno stanąłeś przed dylematem czy organizować wydarzenie własnymi siłami, przy wsparciu wewnętrznego zespołu firmy, czy może zdać się na pomoc profesjonalistów? O ile przy okazji niewielkich wydarzeń, o małym stopniu skomplikowania, można pokusić się o przygotowanie imprezy na własną rękę, to już w przypadku takich eventów jak wyjazdy zagraniczne dla firm czy duże spotkanie dla partnerów i klientów, rozsądnym wyborem będzie agencja eventowa. Podpowiadamy, dlaczego.

(więcej…)