Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

O czym pamiętać podczas organizacji firmowego eventu

Organizujesz ważne firmowe wydarzenie? Niezależnie od tego, czy będziesz robił to na własną rękę czy przy pomocy profesjonalnej agencji, pamiętaj o kilku kluczowych elementach, które leżą u podstaw każdego eventowego sukcesu.

(więcej…)

3 powody, dla których warto zatrudnić agencję eventową

Przed Tobą organizacja firmowej gali jubileuszowej? A może do Twoich obowiązków należy przygotowanie imprezy integracyjnej dla pracowników? Jeśli tak, na pewno stanąłeś przed dylematem czy organizować wydarzenie własnymi siłami, przy wsparciu wewnętrznego zespołu firmy, czy może zdać się na pomoc profesjonalistów? O ile przy okazji niewielkich wydarzeń, o małym stopniu skomplikowania, można pokusić się o przygotowanie imprezy na własną rękę, to już w przypadku takich eventów jak wyjazdy zagraniczne dla firm czy duże spotkanie dla partnerów i klientów, rozsądnym wyborem będzie agencja eventowa. Podpowiadamy, dlaczego.

(więcej…)

Na co zwrócić uwagę wybierając agencję eventową

Organizujesz firmowy event i zdecydowałeś, że najlepszym wyborem będzie skorzystanie z profesjonalnego wsparcia? Świetnie, ale co dalej? Duże miasta takie jak Kraków, Gdańsk, Poznań czy Warszawa obfitują w oferty firm specjalizujących się w takich usługach. Jak jednak w gąszczu agencji eventowych obecnych na rynku wybrać partnera, który zapewni bezproblemową współpracę, rozsądny budżet i wreszcie, sukces samego wydarzenia? Podpowiadamy, jakie aspekty wziąć pod uwagę, by dokonać właściwego wyboru.

(więcej…)