Imprezy dla dzieci

Mała Strojnisia

Proponujemy Państwu wspaniałą zabawę dla Małych Strojniś. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kosmetyczkę-stylistkę z wspaniałym podejściem do Dzieci, która sprawi, że wspólne popołudnie będzie prawdziwym rajem dla Małych Księżniczek!

W skład atrakcji wchodzi:

  • stylistka - jak się ubrać na daną okazję, dobieranie dodatków - bardzo przydatny kurs poprzez zabawę
  • wspólne robienie biżuterii - koraliczki, wstążeczki, dodatki - wspaniała pamiątka dla każdej dziewczynki
  • nauka malowania paznokci
  • stylizacja włosków - młodzieżowe fryzurki na każdą okazję, wspólne czesanie, układanie włosów
  • delikatne makijaże - na bazie kosmetyków z przeznaczeniem dla Dzieci, dostosowane do wieku Uczestniczek
  • gry i zabawy dla dzieci - w tematyce eventu, prowadzone przez Animatora

Wspólne gotowanie

Nasz kucharz wystrojony w typowy kucharski strój z wielką białą czapką odkryje przed małymi rączkami tajniki sztuki gotowania! Każdy uczestnik będzie mógł na bazie dostarczonych składników przygotować dla siebie wymarzoną potrawę, albo…. zostanie przygotowane jedno wspólne danie!

Życzymy smacznego!

Warsztaty robienia czekolady

Słodka zabawa dla Małych i Dużych! Zapraszamy Państwa do wspólnego robienia czekolady – tak właśnie czekolady! Każdy z Uczestników będzie mógł własnoręcznie przygotować swoją ulubiona czekoladę – biała, mleczną, truskawkową, z orzeszkami lub bez… możliwości jest bez liku! Na każdej czekoladzie będzie można zrobić dedykację dla bliskiej osoby lub…. dla siebie samego…!

Serdecznie zapraszamy do wspólnych warsztatów!

Pokaz Iluzji – W świecie Małej Iluzji

Proponujemy Państwu zorganizowanie spotkania z iluzjonistą, podczas którego dzieci będą mogły obejrzeć pokaz małej iluzji oraz same nauczyć się kilku sprytnych sztuczek.

Planszówkowy świat + projekcja filmu

Wspólne gry planszowe nastawione na naukę poprzez zabawę.

Warsztaty cyrkowe

Warsztaty prowadzone przez wesołego clowna.

Mały Człowiek Wielkiej Kultury

Warsztaty teatralne zakończone teatrzykiem.

Balonowe ZOO

Urozmaicenie każdego spotkanie w gronie Najmłodszych. Wspólnie z dziećmi, nasi Animatorzy przygotowują prawdziwe balonowe cuda – pieski, kotki, króliczki, samochody, kwiatuszki oraz wiele innych.

Żywy robot

Dzieci otrzymują pilot z przyciskami. Po naciśnięciu poszczególnych przycisków, robot wykonuje poszczególne komendy. Robotem jest Animator w przebraniu, który dodatkowo wydaje różne dźwięki.

Zobacz więcej.

Malowanie buziek

Urozmaicenie każdego spotkanie w gronie Najmłodszych. Nasi animatorzy są w stanie na małych twarzyczkach przygotować prawdziwe dzieła sztuki.

Zobacz więcej.

Oprawa foto – Foto-Maluszki

Urocze stylizowane sesje fotograficzne dziecięce oraz rodzinne. Zobacz galerię.


Go2Events - oferujemy eventy dla firm, takie jak firmowe wyjazdy integracyjne, incentive dla firm oraz wyjazdy zagraniczne, pikniki firmowe i targi. Organizacja integracyjnych imprez firmowych to nasza specjalność, którą się szczycimy. Nasze eventy i pikniki firmowe organizujemy w największych miastach w Polsce, takich jak Kraków, Warszawa, Wrocław, a także w innych. Dla naszych Klientów przygotowujemy również scenografie na targi.