Współpraca z najemcami, przedszkolami, szkołami, domami kultury, instytucjami, firmami zewnętrznymi

zobacz galerię
  • Najemcy – Prowadząc nasze działania, staramy się mieć na uwadze przede wszystkim zadowolenie Najemców Galerii, w związku z tym angażujemy Ich do naszych działań oraz robimy wszystko co w naszej mocy by zwiększyć sprzedaż w ich sklepach.
  • Instytucje, firmy zewnętrzne – Często bywa tak, że planowane przez nas wydarzenie wymaga wsparcia firm bądź instytucji zewnętrznych. Bardzo chętnie angażujemy je do niego, gdyż mniejsza to koszty przedsięwzięcia i sprawia, że jest ono atrakcyjniejsze dla Klientów Galerii.
  • Szkoły, przedszkola – Realizując akcję dla Najmłodszych Klientów zachęcamy do współpracy ze szkołami i przedszkolami. Wspólnie z nimi przygotowujemy teatrzyki, występy artystyczne, konkursy, czy też wystawy. Drodzy Państwo, kiedy w Galerii pojawia się dziecko prezentujące swoje umiejętności, możemy się spodziewać, że będzie mu towarzyszyć cała najbliższa rodzina!

Go2Events - oferujemy eventy dla firm, takie jak firmowe wyjazdy integracyjne, incentive dla firm oraz wyjazdy zagraniczne, pikniki firmowe i targi. Organizacja integracyjnych imprez firmowych to nasza specjalność, którą się szczycimy. Nasze eventy i pikniki firmowe organizujemy w największych miastach w Polsce, takich jak Kraków, Warszawa, Wrocław, a także w innych. Dla naszych Klientów przygotowujemy również scenografie na targi.