Targi, pokazy, wystawy, warsztaty

Pokaz iluzji

W swojej ofercie nasz iluzjonista posiada zestaw efektów iluzjonistycznych przeznaczonych dla widzów dorosłych oraz dzieci. Elegancki sposób bycia, wyważone słowo, humorystyczne gagi oraz zaskakujące triki sprawiają, że program ten na długo pozostaje w pamięci Widzów. Po ustaleniu szczegółów pokazu przygotowany zostaje optymalny program. Więcej informacji o ofercie iluzjonistycznej jak i o samym Artyście prześlemy na Państwa prośbę.

Cooking show

Nasz kucharz wystrojony w typowy kucharski strój z wielką białą czapką odkryje przed Państwem tajniki sztuki gotowania! Każdy Uczestnik będzie mógł na bazie dostarczonych składników przygotować dla siebie wymarzoną potrawę, albo…. zostanie przygotowane jedno wspólne danie! Jesteśmy w stanie przygotować potrawy z dowolnej kuchni świata. Zabawa dedykowana do Małych i Dużych! Życzymy smacznego!

 

Diamentowy toast

Doskonała atrakcja uświetniająca każdą uroczystość. W jednej z lampek szampana znajduje się diament lub jego imitacja. Osoba, która znajdzie go w swoim kieliszku otrzymuje prezent – nie koniecznie musi on być diamentowy, choć i taki jest mile widziany!

Pokazy barmańskie

Doskonały dodatek to spotkań rodzinnych oraz firmowych.

Pokaz ciekłego azotu

Doskonały dodatek to spotkań rodzinnych oraz firmowych.

Pokazy ognia

Doskonały dodatek to spotkań rodzinnych oraz firmowych.

Pokaz florystyczny

Doskonały dodatek to spotkań firmowych lub jako prezent umacniający relację z Klientami.

Warsztaty robienia sushi, body sushi

Doskonały dodatek to spotkań firmowych lub jako prezent umacniający relację z Klientami.

Warsztaty parzenia kawy

Doskonały dodatek to spotkań firmowych lub jako prezent umacniający relację z Klientami.

Warsztaty dobrego stylu

Szkolenia można połączyć z zabiegami kosmetycznymi dla kobiet oraz mężczyzn, mogą także zostać zwieńczone pokazem mody prezentującym przekazane informacje.

Przystojny mężczyzna:

  • jak właściwie dobrać garnitur,
  • smart casual - elegancko ale efektownie,
  • jak dobrać strój do okazji.

Zadbana Kobieta:

  • jak dobrać strój do sylwetki,
  • porady brafiterki - jak dobrać biustonosz,
  • jak właściwie dobrać strój do okazji.

Warsztaty czekolady

Słodka zabawa dla Małych i Dużych! Zapraszamy Państwa do wspólnego robienia czekolady – tak właśnie czekolady! Każdy z Uczestników będzie mógł własnoręcznie przygotować swoją ulubiona czekoladę – biała, mleczną, truskawkową, z orzeszkami lub bez… możliwości jest bez liku! Na każdej czekoladzie będzie można zrobić dedykację dla bliskiej osoby lub…. dla siebie samego…! Serdecznie zapraszamy do wspólnych warsztatów!


Go2Events - oferujemy eventy dla firm, takie jak firmowe wyjazdy integracyjne, incentive dla firm oraz wyjazdy zagraniczne, pikniki firmowe i targi. Organizacja integracyjnych imprez firmowych to nasza specjalność, którą się szczycimy. Nasze eventy i pikniki firmowe organizujemy w największych miastach w Polsce, takich jak Kraków, Warszawa, Wrocław, a także w innych. Dla naszych Klientów przygotowujemy również scenografie na targi.