Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Wielkimi krokami nadchodzi dziesięciolecie Twojej firmy? Z pewnością gala jubileuszowa będzie dobrą okazją, która pozwoli Ci podziękować pracownikom – tym, którzy towarzyszą budowie marki od wielu lat, jak i młodemu narybkowi, który świeżymi pomysłami wprowadził firmę na nową drogę rozwoju. Przygotowanie uroczystości będzie z pewnością czasochłonne – należy wziąć tu pod uwagę mnóstwo kwestii technicznych i formalnych: począwszy od wyboru odpowiedniego miejsca, przygotowania i udekorowania go, sporządzenia zaproszeń i upominków dla gości, aż po wybór oprawy wydarzenia – uwzględniając zarówno część artystyczną (muzykę czy profesjonalne występy), jak i niezbędną część kulinarną. 

Samodzielnie czy z agencją eventową? 


Spraw, którymi należy się zająć podczas organizacji eventu, jest naprawdę wiele. Warto realizować je w sposób przemyślany. Nie mając wcześniej styczności z poszukiwaniem dostawców, z wyborem umeblowania czy dekoracji, możemy mieć trudność ze sprawnym realizowaniu planu krok po kroku. Gdzie szukać osoby, która poprowadzi uroczystość? Kto będzie przemawiał? A może zorganizować licytację w szczytnym celu? Jak powinno wyglądać menu? Czy warto pomyśleć o sali tanecznej? To tylko niektóre z pytań, pomiędzy którymi możesz lawirować, nie mogąc zdecydować się na nic konkretnego. Wizja jest na razie ogólna – w oddali zaś wciąż majaczy widmo niepowodzenia, które dotknie nas, jeżeli nie dopniemy wszystkiego na ostatni guzik. Warto więc swoją wizję przedstawić osobie, która posiada już doświadczenie w realizacji tego typu wydarzeń. Agencja eventowa stworzy galę jubileuszową od podstaw, rozwijając Twój pomysł i urzeczywistniając go z pełnym profesjonalizmem.

Co zyskasz? 

Najlepiej zorganizowane pikniki firmowe, znajdą państwo pod adresem: http://go2events.com.pl/eventy/pikniki-imprezy-masowe/

Wydawać by się mogło, że współpraca z firmą eventową będzie nieść ze sobą niepotrzebne koszty, których uniknęlibyśmy, działając na własną rękę. Warto jednak spojrzeć na tę kwestię z szerszej perspektywy – wykorzystując doświadczenie dobrej agencji, zyskujemy pewność zorganizowania wydarzenia, które wprawi w zachwyt wszystkich gości. Firmy eventowe, które pracują w branży od lat, mają już sprawdzonych dostawców, wiedzą, który catering dobrze się sprawdza, od kogo dostaniemy nowoczesne meble eventowe, znają ceny rynkowe każdej usługi, jak i potrafią wynegocjować niższe stawki od podwykonawców – okazuje się więc, że dzięki temu możemy liczyć na niższy koszt całego wydarzenia. Warto już na samym początku określić budżet, który możemy poświęcić na organizację gali jubileuszowej – agencja eventowa z pewnością tak pokieruje działaniami organizacyjnymi, że określona kwota nie zostanie przekroczona.

Wybór agencji eventowej nie powinien być pochopny – w końcu organizacja wydarzenia trwa dłużej niż tydzień, czasami są to nawet miesiące: w tym czasie będziemy musieli na bieżąco kontaktować się z pracownikami agencji i konsultować pomysły. Dlatego warto, kierując się referencjami i opiniami zadowolonych klientów, wybrać tego organizatora, z którym współpraca przebiega zawsze bezproblemowo. Galę jubileuszową najlepiej planować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem: ten czas pozwoli na odpowiednie dopracowanie każdej sfery wydarzenia – tej formalnej, technicznej, jak i sfery bezpieczeństwa.

Warto? 


Z pewnością w oczach i uśmiechach gości gali jubileuszowej uda Ci się wyczytać podziw dla zorganizowanej uroczystości. Oprawa wydarzenia – jeśli jest na najwyższym poziomie – będzie też na pewno komentowana jeszcze kilka dni po jubileuszu. Łatwo dowiesz się więc, że było warto – zorganizować pierwszy jubileusz w życiu firmy z pełnym profesjonalizmem, dzięki pomocy i zaangażowaniu firmy eventowej. Zyskując sprawdzonego kompana od organizacji wydarzeń, możesz po cichu myśleć o kolejnych pomysłach, wpływających pozytywnie na życie firmy – może imprezy integracyjne, pikniki firmowe czy wyjazdy? Nie od dziś przecież wiadomo, że, wymagając od pracowników zaangażowania i efektywności, musimy zadbać też o przyjemną atmosferę, która wpływa pozytywnie na chęci do pracy.

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)