Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Wielkimi krokami nadchodzi dziesięciolecie Twojej firmy? Z pewnością gala jubileuszowa będzie dobrą okazją, która pozwoli Ci podziękować pracownikom – tym, którzy towarzyszą budowie marki od wielu lat, jak i młodemu narybkowi, który świeżymi pomysłami wprowadził firmę na nową drogę rozwoju. Przygotowanie uroczystości będzie z pewnością czasochłonne – należy wziąć tu pod uwagę mnóstwo kwestii technicznych i formalnych: począwszy od wyboru odpowiedniego miejsca, przygotowania i udekorowania go, sporządzenia zaproszeń i upominków dla gości, aż po wybór oprawy wydarzenia – uwzględniając zarówno część artystyczną (muzykę czy profesjonalne występy), jak i niezbędną część kulinarną. 

Samodzielnie czy z agencją eventową? 


Spraw, którymi należy się zająć podczas organizacji eventu, jest naprawdę wiele. Warto realizować je w sposób przemyślany. Nie mając wcześniej styczności z poszukiwaniem dostawców, z wyborem umeblowania czy dekoracji, możemy mieć trudność ze sprawnym realizowaniu planu krok po kroku. Gdzie szukać osoby, która poprowadzi uroczystość? Kto będzie przemawiał? A może zorganizować licytację w szczytnym celu? Jak powinno wyglądać menu? Czy warto pomyśleć o sali tanecznej? To tylko niektóre z pytań, pomiędzy którymi możesz lawirować, nie mogąc zdecydować się na nic konkretnego. Wizja jest na razie ogólna – w oddali zaś wciąż majaczy widmo niepowodzenia, które dotknie nas, jeżeli nie dopniemy wszystkiego na ostatni guzik. Warto więc swoją wizję przedstawić osobie, która posiada już doświadczenie w realizacji tego typu wydarzeń. Agencja eventowa stworzy galę jubileuszową od podstaw, rozwijając Twój pomysł i urzeczywistniając go z pełnym profesjonalizmem.

Co zyskasz? 

Najlepiej zorganizowane pikniki firmowe, znajdą państwo pod adresem: http://go2events.com.pl/eventy/pikniki-imprezy-masowe/

Wydawać by się mogło, że współpraca z firmą eventową będzie nieść ze sobą niepotrzebne koszty, których uniknęlibyśmy, działając na własną rękę. Warto jednak spojrzeć na tę kwestię z szerszej perspektywy – wykorzystując doświadczenie dobrej agencji, zyskujemy pewność zorganizowania wydarzenia, które wprawi w zachwyt wszystkich gości. Firmy eventowe, które pracują w branży od lat, mają już sprawdzonych dostawców, wiedzą, który catering dobrze się sprawdza, od kogo dostaniemy nowoczesne meble eventowe, znają ceny rynkowe każdej usługi, jak i potrafią wynegocjować niższe stawki od podwykonawców – okazuje się więc, że dzięki temu możemy liczyć na niższy koszt całego wydarzenia. Warto już na samym początku określić budżet, który możemy poświęcić na organizację gali jubileuszowej – agencja eventowa z pewnością tak pokieruje działaniami organizacyjnymi, że określona kwota nie zostanie przekroczona.

Wybór agencji eventowej nie powinien być pochopny – w końcu organizacja wydarzenia trwa dłużej niż tydzień, czasami są to nawet miesiące: w tym czasie będziemy musieli na bieżąco kontaktować się z pracownikami agencji i konsultować pomysły. Dlatego warto, kierując się referencjami i opiniami zadowolonych klientów, wybrać tego organizatora, z którym współpraca przebiega zawsze bezproblemowo. Galę jubileuszową najlepiej planować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem: ten czas pozwoli na odpowiednie dopracowanie każdej sfery wydarzenia – tej formalnej, technicznej, jak i sfery bezpieczeństwa.

Warto? 


Z pewnością w oczach i uśmiechach gości gali jubileuszowej uda Ci się wyczytać podziw dla zorganizowanej uroczystości. Oprawa wydarzenia – jeśli jest na najwyższym poziomie – będzie też na pewno komentowana jeszcze kilka dni po jubileuszu. Łatwo dowiesz się więc, że było warto – zorganizować pierwszy jubileusz w życiu firmy z pełnym profesjonalizmem, dzięki pomocy i zaangażowaniu firmy eventowej. Zyskując sprawdzonego kompana od organizacji wydarzeń, możesz po cichu myśleć o kolejnych pomysłach, wpływających pozytywnie na życie firmy – może imprezy integracyjne, pikniki firmowe czy wyjazdy? Nie od dziś przecież wiadomo, że, wymagając od pracowników zaangażowania i efektywności, musimy zadbać też o przyjemną atmosferę, która wpływa pozytywnie na chęci do pracy.

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

5 pomysłów na eventy dla firm

Imprezy firmowe wcale nie muszą być nudne! Masz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o organizację eventu. Co więcej, nie każde takie wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców dysponujących dużym budżetem. Najczęściej od zasobności portfela bardziej liczy się dobry pomysł na event. Podpowiadamy Ci więc, jak może wyglądać niezapomniana impreza firmowa. 

(więcej…)