Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Organizujesz firmowy event i zdecydowałeś, że najlepszym wyborem będzie skorzystanie z profesjonalnego wsparcia? Świetnie, ale co dalej? Duże miasta takie jak Kraków, Gdańsk, Poznań czy Warszawa obfitują w oferty firm specjalizujących się w takich usługach. Jak jednak w gąszczu agencji eventowych obecnych na rynku wybrać partnera, który zapewni bezproblemową współpracę, rozsądny budżet i wreszcie, sukces samego wydarzenia? Podpowiadamy, jakie aspekty wziąć pod uwagę, by dokonać właściwego wyboru.


Po pierwsze, doświadczenie

Organizacja eventów i wiele więcej, można znaleźć na stronie: http://go2events.com.pl/

Mogłoby się wydawać, że zorganizować event może każdy, kto ma chociaż minimum zdolności organizacyjnych. Tymczasem, organizacja eventów to nie „bułka z masłem” – zostanie event managerem wymaga lat doświadczeń, sukcesów, ale i niepowodzeń, z których wyciąga się wnioski na potrzeby przyszłych realizacji. Dlatego, warto wykonać solidny research i z gąszczu ofert dostępnych w internecie wyeliminować firmy, które efektownymi stronami internetowymi i chwytliwymi sloganami niejednokrotnie rekompensują swoje braki w doświadczeniu. Choć zwykle oferują niższe stawki niż konkurencja, taki wybór może nas w ostatecznym rozrachunku sporo kosztować. Dlatego, pierwszym elementem, jaki należy wziąć pod uwagę jest doświadczenie. W jakich wydarzeniach specjalizuje się dana agencja eventowa? Iloma realizacjami i o jakiej skali może się pochwalić? Jakich klientów ma w swoim portfolio? Te pytania powinny być punktem wyjścia do ewentualnych dalszych rozmów. Pamiętaj jednak, że liczy się nie tylko szeroko pojęte doświadczenie, ale również to, jakimi osiągnięciami może pochwalić się agencja w obszarze, który Cię interesuje. Jeśli szukasz partnera do organizacji imprezy integracyjnej, zapytaj o doświadczenie firmy w tej konkretnej dziedzinie. Jeśli z kolei planujesz event sportowy, poszukaj dostawcy, który specjalizuje się właśnie w takich realizacjach.

Po drugie, referencje

Trudno wyobrazić sobie lepszą rekomendację agencji eventowej niż potwierdzenie jej kwalifikacji przez zadowolonego klienta. Dlatego, szukając informacji na stronach internetowych agencji, zwróć uwagę czy firma może pochwalić się takimi opiniami. Jeśli brakuje jej w ogólnodostępnych materiałach, nie wahaj się zapytać bezpośrednio o referencje od firm działających w Twojej branży lub tych, które skorzystały z usług agencji w interesującym Cię obszarze. Możesz też poprosić o kontakt do zadowolonego klienta i bezpośrednio od niego dowiedzieć się, jak przebiegała współpraca z agencją i co zdecydowało o jej sukcesie.

Po trzecie, bezpieczeństwo

Najlepsza agencja eventowa pod adresem: http://go2events.com.pl/o-nas/

Ten element bywa często pomijany podczas poszukiwań partnera do współpracy, szczególnie przez osoby, które nie miały wcześniejszych doświadczeń z agencją eventową. Tymczasem,  ubezpieczenia to jeden z najważniejszych aspektów organizowania wszelkiego rodzaju eventów, firmowych wyjazdów zagranicznych czy wydarzeń dla grup zorganizowanych. Dlatego, należy wybrać agencję, która zapewni ubezpieczenie odpowiadające charakterowi imprezy. Nie bój się pytać o zakres ubezpieczenia, atesty i certyfikaty przyznane firmie. Sformułuj też dokładnie swoje wymagania – dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek w przyszłości.

Po czwarte, „chemia”

Znalazłeś agencję, która spełnia wszystkie te warunki? Świetnie! Nie zapominaj jednak o czwartym, nie mniej ważnym aspekcie. Spotkaj się z zespołem agencji, sprawdź czy jest między wami „chemia” i dobra energia, czy dobrze się rozumiecie i czy masz do czynienia z ludźmi, z którymi chciałbyś pracować przez najbliższe tygodnie, a nawet miesiące. Jeśli tak, przed Wami na pewno owocna współpraca i wspólny sukces eventowy.

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)