Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

Eventy dla firm to ciekawa forma integracji, przekonaj się sam i odwiedź naszą stronę: http://go2events.com.pl/eventy/eventy-dla-firm/

Każdy pracownik dostaje możliwość przyjemnego spędzenia wolnego czasu ze swoimi najbliższymi, jak i ze znajomymi z pracy. Firma eventowa, która zajmuje się organizacją tego typu wydarzeń, dużo uwagi poświęca między innymi atrakcjom przeznaczonym dla najmłodszych. Na takim pikniku rodzinnym nie brakuje na przykład kącika malucha. To bezpieczna przestrzeń zagospodarowana kolorowymi domkami, stolikami i krzesełkami, a także atrakcyjnymi elementami dekoracyjnymi – dużymi maskotkami czy balonami na hel. Dobry organizator zadba o animatorów dla najmłodszych. Dzieci będą mogły więc uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach. Prowadzone jest między innymi malowanie buziek, dmuchanie balonów, jak i kącik fotograficzny. To także mini-golf, dmuchańce, koło fortuny czy różnego rodzaju plenerowe gry zręcznościowe. Rodzice mogą być pewni, że czas spędzany przez ich pociechy w kąciku malucha będzie pełen niezapomnianych wrażeń! Na pikniku rodzinnym nie powinno zabraknąć także strefy gastronomicznej. To do zadań agencji organizującej eventy dla firm należy zapewnienie odpowiedniego wyposażenia takiej przestrzeni. Jako pracodawca nie musimy poświęcać swojego czasu i energii na poszukiwanie niedrogiej firmy oferującej wynajem stołów, krzeseł czy ławostołów. To agencja dostarcza na miejsce imprezy niezbędne meble eventowe. Powinna zadbać także o przygotowanie namiotów sferycznych czy cateringowych, o rozstawienie parasolów eventowych, a także o profesjonalną obsługę techniczną wydarzenia. Pikniki rodzinne, jak i imprezy integracyjne, nie odbędą się bez oprawy artystycznej. Na miejscu powinna więc stanąć scena, wraz z nagłośnieniem oraz odpowiednim oświetleniem. 

Nasza firma eventowa, oferuje profesjonalne usługi, prosimy sprawdzić: http://go2events.com.pl/o-nas/

Osoba posiadająca doświadczenie w obsłudze technicznej, bez problemu dobierze profesjonalne nagłośnienie, którego moc będzie adekwatna do parametrów miejsca oraz ilości uczestników. Z kolei przy doborze oświetlenia, oprócz wytycznych klienta, bierze się pod uwagę także wskazówki artysty. Na imprezie może wystąpić DJ, który zaprezentuje uczestnikom znane i modne kawałki, ale w roli artysty doskonale sprawdzają się także cover bandy. Ich repertuar zazwyczaj obraca się wokół popularnych piosenek, przy których nie da się nie bawić. Być może dobrą opcją będzie przygotowanie występu kabaretowego? Całość zawsze prezentuje się naprawdę profesjonalnie – ale to nie wszystko. Dobry organizator jest zawsze zabezpieczony przed przypadkami losowymi, na przykład nagłą awarią sieci energetycznej, dlatego zapewnia też agregaty prądotwórcze, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że problemy z miejską siecią popsują przebieg wydarzenia. Agencja eventowa zadba także o zaplecze sanitarne. Wiąże się to również ze sprzątaniem po imprezie oraz realizacją usługi wywozu śmieci. Jak widać, dzięki dobrej agencji organizującej wydarzenia firmowe, pracodawca nie musi martwić się zupełnie o nic! Organizacja dopięta na ostatni guzik możliwa jest jedynie wtedy, kiedy wiąże się z zaangażowaniem całego wykwalifikowanego zespołu eventowego, w skład którego wchodzą nie tylko event menagerzy, ale także obsługa techniczna, animatorzy, konferansjerzy czy dj-e. 

Tylko zaangażowana praca całej ekipy prowadzi do wyników, które zachwycają uczestników, dlatego jeśli nam, jako pracodawcom, zależy na naprawdę dobrze przygotowanym pikniku rodzinnym czy imprezie integracyjnej – powinniśmy zdecydować się na profesjonalne wsparcie firmy eventowej, która zadba o każdy, nawet najmniejszy szczegół wydarzenia. Jeśli nadal nie jesteśmy przekonani do tego, czy zorganizować piknik firmowy samodzielnie, czy może z pomocą agencji – najlepszym wyjściem będzie określenie konkretnego budżetu na wydarzenie, a następnie przeliczenie, ile będzie nas kosztować (pieniędzy i czasu!) samodzielna organizacja, ile zaś profesjonalizm zewnętrznej firmy.

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)