Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Organizujesz ważne firmowe wydarzenie? Niezależnie od tego, czy będziesz robił to na własną rękę czy przy pomocy profesjonalnej agencji, pamiętaj o kilku kluczowych elementach, które leżą u podstaw każdego eventowego sukcesu.

Wyjdź od koncepcji

Nieważne, czy planujesz niewielkie spotkanie integracyjne dla pracowników, konferencję prasową czy galę dla 300 klientów firmy – zacznij od stworzenia tzw. „big idea”, czyli ogólnej koncepcji, idei spotkania. Jaki jest jego cel, jaki będzie jego motyw przewodni, przekaz i charakter? Kto będzie grupą docelową wydarzenia? Zdefiniowanie tych elementów stanie się punktem wyjścia do dalszych prac organizacyjnych, w tym np. wyboru miejsca czy atrakcji podczas eventu.

Ustal budżet

Planowanie zacznij od przygotowania kosztorysu. Wyjdź od dostępnego budżetu i załóż, jaką jego część możesz przeznaczyć na wynajem lokalu, catering czy niestandardowe atrakcje. Nie zapomnij o uwzględnieniu tzw. nieprzewidzianych wydatków i zaplanowaniu tzw. rezerwy budżetowej.

Wynajem krzeseł i innych mebli eventowych, znajdą państwo pod adresem: http://go2events.com.pl/zaplecze_techniczne/stoly-krzesla-lady-meble-eventowe-lawostoly1/

Wybierz lokalizację

Kolejny etap przygotowań to czas spotkań i wizji lokalnych. Wyszukaj potencjalnych lokalizacji w internecie i zorganizuj spotkania w tych, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania co do terminu, metrażu, układu pomieszczeń, lokalizacji czy wystroju. Pamiętaj, że jeśli ten ostatni nie spełnia do końca Twoich wymagań, na przykład nie dysponuje odpowiednią liczbą miejsc siedzących, możesz zdecydować się na wynajem krzeseł od firmy eventowej. Porównaj i wybierz również oferty dostawców, którzy zapewnią catering, atrakcje dla gości, nagłośnienie czy na przykład wydruk materiałów konferencyjnych.

Najlepszy wynajem namiotów, można znaleźć na stronie: http://go2events.com.pl/zaplecze_techniczne/namioty-wyposazenie-dodatkowe/

Zadbaj o scenografię

Jeśli wybrałeś już miejsce eventu, przyszedł czas by pomyśleć o scenografii i dekoracjach. Czy będzie potrzebna scena? A może przyda się kolorowe oświetlenie architektoniczne, które nada pomieszczeniu charakteru? Jakie elementy brandingu będą niezbędne? Jeśli planujesz stworzenie tzw. stref chilloutu, a wybrana lokalizacja nie dysponuje komfortowymi sofami czy pufami, zdecyduj się na wynajem mebli eventowych. Jeśli organizowana przez Ciebie impreza odbędzie się w plenerze, postaw z kolei na wynajem namiotów. W dużych miastach, takich jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław czy Kraków, różnego rodzaju meble eventowe (np. stoliki koktajlowe czy podświetlane lady LED) można bez problemu wynająć za rozsądną cenę.

Zapewnij catering

Lunch w formie bufetu, a może elegancka, serwowana kolacja? Czy potrzebna będzie także tzw. przerwa kawowa? W jakich godzinach mają być serwowane poszczególne posiłki i jak wpiszą się w agendę spotkania? Wszystkie te elementy ustal z firmą cateringową. Upewnij się również, że zapewni nakrycia i na przykład, stoliki koktajlowe i obsługę kelnerską. Szczegółowo ustal również menu.

Firma eventowa dla każdej firmy, pod adresem: http://go2events.com.pl/o-nas/

Dopełnij formalności

Dostawcy wybrani? Zakres i koszt współpracy ustalony? Zadbaj o podpisanie szczegółowych umów z każdą firmą, która ma świadczyć usługi podczas spotkania. Jeśli organizacją wydarzenia zajmuje się profesjonalna firma eventowa, również zadbaj o podpisanie kontraktu ustalającego odpowiedzialności, terminy realizacji i kwestie finansowe.

Przygotuj plan

Przygotuj dokładny harmonogram prac. Jeśli korzystasz z usług profesjonalnej agencji eventowej, poproś o jego przygotowanie, śledź postępy i deadline’y. Pomocna będzie również tzw. lista „to do” zawierająca wszystkie elementy, które należy zrealizować przed eventem. Sprawdzaj ją na bieżąco (nawet dzień przed wydarzeniem) i wykreślaj zrealizowane już pozycje.

Wyślij zaproszenia

Trudno wyobrazić sobie event bez gości, dlatego zadbaj o wysyłkę zaproszeń z odpowiednim wyprzedzeniem. Daj swoim klientom wystarczającą ilość czasu, by mogli zaplanować spotkanie w swoich kalendarzach i ewentualnie przesunąć inne zobowiązania. W zaproszeniu elektronicznym lub tradycyjnym koniecznie poproś o potwierdzenie obecności – w ten sposób łatwiej będzie zaplanować finalną liczbę gości.

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)