Agencja eventowa go2events – kim jesteśmy?

Firma eventowa go2events to ludzie kreatywni, odważni, zdeterminowani w działaniu, którym zależy na tym, aby byli Państwo zadowoleni z inwestycji w swój wolny czas. 

 

Agencja eventowa go2events istnieje na rynku od 04.01.2010. W tym czasie mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi dla takich Klientów jak: State Street, International Paper, Tru Trussardi, Mercedes czy BZ WBK. Nasza firma eventowa działa na terenie największych polskich miast (Kraków, Warszawa, Wrocław) oraz za granicą. Lata pracy pozwoliły nam nabyć duże doświadczenie, które wykorzystujemy w kolejnych działaniach. 

 

Zajmujemy się przygotowywaniem eventów szytych na miarę Państwa potrzeb. Niezależnie od tego czy chcecie powierzyć nam całościową realizację planowanego wydarzenia czy tylko potrzebujecie pojedynczego mikrofonu lub clowna – nasza firma eventowa jest do Państwa dyspozycji i działa! Dzięki nietypowym rozwiązaniom połączonym z nutą tradycyjnych i sprawdzonych metod agencja eventowa go2events zapewni Państwu, oraz Państwa pracownikom i klientom chwile, które pozostaną w pamięci na długie lata.

  • Nasza specjalność

    Zapewnianie świętego spokoju, czuwanie nad Państwa wypoczynkiem i wspaniałą zabawą! Dzięki nam, zamiast koordynować planowane przedsięwzięcie, będą mogli Państwo po prostu wypocząć i odetchnąć z ulgą gdyż z nami wszystko się udaje! Na naszych eventach, deszcz nie pada, Toi Toie nie wylewają a mikrofon nie piszczy.

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Nasz zespół

Firma eventowa go2events to zgrany zespół koordynatorów, pracowników biurowych, artystów, animatorów, konferansjerów oraz pracowników technicznych.

 

Justyna Mróz
Właściciel 531 958 777 kontakt@go2events.com.pl

Najmniejszy zawodnik go2events – ale jak to mówią – mały ale wariat… Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Absolwentka kierunku Przedsiębiorczość i Innowacje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Kocha jeść, ale jak sama mówi – lepiej całuje niż gotuje… Wspaniały, wierny przyjaciel – kompan w podróżach. Z zamiłowaniem czyta książki, oraz śledzi wszelkie nowości w branży eventowej. To Osoba, która potrafi załagodzić każdy konflikt oraz jak nikt inny zachęcić do działania! Ponadto posiada wbudowany siódmy zmysł – Google Maps…! Jako Właściciel firmy, osobiście czuwała nad prawidłową realizacją wszystkich projektów Firmy go2events.

 

Agnieszka Szewczyk
Właściciel 530 440 906 kontakt@go2events.com.pl

Chodzący exelek i kucharz w jednej osobie. Liczy, kalkuluje, pilnuje, broni, doradza. Z jednej strony uśmiechnięta, ciepła i przytulająca, z drugiej konkretna i stanowcza. Wulkan energii i spokoju w jednym. Wielbicielka jamników i dumna właścicielka najdłuższego i….ciiii najbardziej puszystego jamnika w okolicy. Zawsze na rozmowie rekrutacyjnej zadaje zabójcze pytanie: „Czy lubi Pan Jamniki”. Odpowiedź oczywiście decyduje o przyjęciu kandydata. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonatka literatury francuskiej. Fanka swojej młodszej siostry. Jest niezastąpiona w pracy biurowej i papierkowej. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zawsze chętna do pomocy. W nocy o północy, zawsze pomoże.

Magdalena Kielar
Senior Project Manager 535 542 777 magdalena.kielar@go2events.com.pl

Człowiek z sercem na dłoni. Ciepła, serdeczna i poukładana. Nie rozstaje się ze swoim kalendarzem, bo jak sama mówi – organizacja jest podstawą udanej pracy. Klienci kochają z Nią pracować ponieważ jest Osobą niezwykle sumienną, dobrze zorganizowaną oraz dzięki swojemu dużemu doświadczeniu w branżyeventowej – jej porady są bardzo rzeczowe i przydatne. Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie o specjalności Psychologia Biznesu. Uzyskała również tytuł Magistra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na specjalności PR na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Współpracuje z Kluczowymi Klientami Agencji go2events. Ze względu na współpracę z Galeriami Handlowymi – nazywana potocznie w zespole „Galerianką”. Ma kota na punkcie swojego kota!