Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Choć dla każdego pracodawcy priorytetem są wysokie wyniki oraz wydajność pracowników – powinien on pamiętać, że nawet najbardziej zgrany i efektywny zespół pracowniczy po pewnym czasie intensywnego działania traci motywację. Dzieje się tak z prostych przyczyn. Najczęściej pracodawca po prostu nie nagradza teamu – w odpowiedni sposób – za efekty pracy. Zespół czuje się niedoceniany i jego chęć do działania spada. Antidotum na takie sytuacje jest po prostu wprowadzenie systemu incentive dla firm. 

W naszej ofercie znajdą państwo incentive dla firm, prosimy sprawdzić pod tym adresem: http://go2events.com.pl/eventy/eventy-dla-firm/

Choć dla niektórych osób termin ten może brzmieć obco – nie jest to nic skomplikowanego. Incentive to po prostu właściwe zachęty do bardziej wydajnego działania. Mogą to być zachęty finansowe w postaci premii czy kart podarunkowych, jednak regularne nagradzanie finansowe pracowników sprawia, że po pewnym czasie staje się to dla nich czymś naturalnym i nie wyzwala już takiej samej motywacji jak na początku. Wówczas pracodawca powinien pomyśleć o innych możliwościach incentive. Dobrym pomysłem jest organizowanie wyjazdów motywacyjnych. Najczęściej celem podróży staje się jakiś kraj poza granicami Polski, jednak nie jest to koniecznością. Ważne, by miejsce wyjazdu było naprawdę wyjątkowe. Może to być jakaś nadmorska czy górska miejscowość, gdzie pracownicy będą mogli cieszyć oczy malowniczymi krajobrazami. Również warunki hotelowe powinny być jak najlepsze – niezależnie od tego, czy zespół pracowniczy zatrzyma się w ośrodku wczasowym, czy w małym pensjonacie. Warto wybrać taki obiekt, w którym dostępne są dla gości dodatkowe atrakcje – na przykład w postaci basenu, salonu spa czy kortów tenisowych. Ale to jeszcze nie wszystko: trzeba zaplanować pracownikom czas wolny w sposób równie atrakcyjny. Pomyślmy o grach drużynowych, które pozwolą pracownikom jeszcze lepiej zintegrować się ze sobą. Może to być więc laserowy paintball czy gry detektywistyczne. Najlepiej powierzyć organizację takiego wydarzenia dobrej firmie eventowej, dzięki której będziemy mieć stuprocentową pewność, że pracownicy wrócą z wyjazdu pełni świetnych wspomnień i zmotywowani do pracy. 

Jeśli interesuje państwa wynajem namiotów, prosimy zajrzeć na stronę: http://go2events.com.pl/zaplecze_techniczne/namioty-wyposazenie-dodatkowe/

Jeśli nie dysponujemy odpowiednim budżetem i zamiast wyjazdu wolimy postawić na imprezę integracyjną odbywającą się w mieście, w którym pracujemy – również agencja eventowa może nam pomóc w jej organizacji! Dostarczy ona na miejsce całe niezbędne wyposażenie. Wynajem namiotów sferycznych na imprezę pozwoli stworzyć wyjątkową przestrzeń, która będzie sprzyjać integracji pracowników. Takie namioty doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach – mogą służyć do prowadzenia szkolenia czy ważnego spotkania biznesowego, ale na wydarzeniu motywacyjnym staną się doskonałym miejscem na imprezę taneczną! Choć to ogromne namioty – 70m2, 100m2, 150m2, 300m2, czy nawet 500m2, współpracując z agencją eventową, wcale nie musimy ponosić wysokich kosztów za ich wypożyczenie! Dobra firma organizująca eventy zaproponuje wynajem namiotów w atrakcyjnej cenie, która nie zniewoli portfela pracodawcy. Jeżeli zdecydujemy się na połączenie imprezy integracyjnej ze szkoleniem – wówczas taki namiot będzie niezastąpiony. W przypadku wyjazdu do hotelu, takie szkolenie może odbywać się na sali konferencyjnej, chociaż o wiele lepiej pracownicy wspominają spotkania organizowane w plenerze. My jako pracodawcy oczywiście mamy ostateczny głos, jednak doświadczenie pokazuje, że często warto jest zaufać profesjonalistom. Dzięki temu nie musimy tracić energii na samodzielne poszukiwanie najlepszej opcji transportu, najtańszego wynajmu mebli eventowych. Nad wszystkim pieczę sprawować będzie agencja eventowa. Nie ma obaw, że będzie ona powielać schematy. Liczą się kreatywne i oryginalne pomysły, dlatego każdy taki event jest zawsze niepowtarzalny i dostosowany do oczekiwań klienta. 

Odpowiednio zaplanowana impreza motywacyjna z pewnością przyniesie efekty – nasi pracownicy wrócą z niej nie tylko pełni wspaniałych wspomnień, ale także pełni energii. To z pewnością przełoży się na wyniki. Profesjonalne incentive dla firm to najlepszy sposób na stworzenie zgranego zespołu zmotywowanego do działania.

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)