Wynajem namiotów sferycznych

Agencja eventowa go2events oferuje Państwu wynajem namiotów przeznaczonych do użytku na bankietach, targach, imprezach handlowych i wielu innych. Proponujemy między innymi wynajem namiotów sferycznych, które doskonale się prezentują i zapewniają duży komfort użytkowania. Mogą stanowić przestrzeń ekspozycyjną, a także miejsce spotkań.

 

Wynajem namiotów sferycznych zapewnia atrakcyjną przestrzeń pod organizację imprez okolicznościowych oraz eventów dla większych społeczności. Oferujemy Państwu wynajem namiotów, które umożliwiają realizację planowanego wydarzenia bez względu na pogodę. Nasze produkty pozwalają na zagospodarowanie miejsca zgodnie z Państwa życzeniem. Wynajem namiotów sferycznych świetnie sprawdzi się na przykład w sytuacji, w której planują Państwo imprezę taneczną lub spotkanie biznesowe w nietypowym otoczeniu. Zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszego wynajmu.

 
Oferujemy:
– wynajem namiotów na imprezy targowe/wystawowe różnej wielkości, które można dowolnie łączyć, tworząc jedną, dużą przestrzeń namiotową,
– wynajem namiotów sferycznych, okrągłych o wielkości 70m2, 100m2, 150m2, 300m2, 500m2,
– namioty tradycyjne oraz hale namiotowe o wielkości 60m2, 100m2, 200m2, 300m2, 400m2, 500m2, 1000m2.

 

Posiadamy również podłogi do namiotów oraz zapewniamy także wykładziny podłogowe.