Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Chodzący exelek i kucharz w jednej osobie. Liczy, kalkuluje, pilnuje, broni, doradza. Z jednej strony uśmiechnięta, ciepła i przytulająca, z drugiej konkretna i stanowcza. Wulkan energii i spokoju w jednym. Wielbicielka jamników i dumna właścicielka najdłuższego i….ciiii najbardziej puszystego jamnika w okolicy. Zawsze na rozmowie rekrutacyjnej zadaje zabójcze pytanie: „Czy lubi Pan Jamniki”. Odpowiedź oczywiście decyduje o przyjęciu kandydata. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonatka literatury francuskiej. Fanka swojej młodszej siostry. Jest niezastąpiona w pracy biurowej i papierkowej. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zawsze chętna do pomocy. W nocy o północy, zawsze pomoże.

firma eventowa

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

5 pomysłów na eventy dla firm

Imprezy firmowe wcale nie muszą być nudne! Masz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o organizację eventu. Co więcej, nie każde takie wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców dysponujących dużym budżetem. Najczęściej od zasobności portfela bardziej liczy się dobry pomysł na event. Podpowiadamy Ci więc, jak może wyglądać niezapomniana impreza firmowa. 

(więcej…)