Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Chodzący exelek i kucharz w jednej osobie. Liczy, kalkuluje, pilnuje, broni, doradza. Z jednej strony uśmiechnięta, ciepła i przytulająca, z drugiej konkretna i stanowcza. Wulkan energii i spokoju w jednym. Wielbicielka jamników i dumna właścicielka najdłuższego i….ciiii najbardziej puszystego jamnika w okolicy. Zawsze na rozmowie rekrutacyjnej zadaje zabójcze pytanie: „Czy lubi Pan Jamniki”. Odpowiedź oczywiście decyduje o przyjęciu kandydata. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonatka literatury francuskiej. Fanka swojej młodszej siostry. Jest niezastąpiona w pracy biurowej i papierkowej. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zawsze chętna do pomocy. W nocy o północy, zawsze pomoże.

firma eventowa

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

O czym pamiętać podczas organizacji firmowego eventu

Organizujesz ważne firmowe wydarzenie? Niezależnie od tego, czy będziesz robił to na własną rękę czy przy pomocy profesjonalnej agencji, pamiętaj o kilku kluczowych elementach, które leżą u podstaw każdego eventowego sukcesu.

(więcej…)