Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Najmniejszy zawodnik go2events – ale jak to mówią – mały ale wariat… Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Absolwentka kierunku Przedsiębiorczość i Innowacje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Kocha jeść, ale jak sama mówi – lepiej całuje niż gotuje… Wspaniały, wierny przyjaciel – kompan w podróżach. Z zamiłowaniem czyta książki, oraz śledzi wszelkie nowości w branży eventowej. To Osoba, która potrafi załagodzić każdy konflikt oraz jak nikt inny zachęcić do działania! Ponadto posiada wbudowany siódmy zmysł – Google Maps…! Jako Właściciel firmy, osobiście czuwała nad prawidłową realizacją wszystkich projektów Firmy go2events.

 

agencja eventowa

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

O czym pamiętać podczas organizacji firmowego eventu

Organizujesz ważne firmowe wydarzenie? Niezależnie od tego, czy będziesz robił to na własną rękę czy przy pomocy profesjonalnej agencji, pamiętaj o kilku kluczowych elementach, które leżą u podstaw każdego eventowego sukcesu.

(więcej…)