Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Najmniejszy zawodnik go2events – ale jak to mówią – mały ale wariat… Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Absolwentka kierunku Przedsiębiorczość i Innowacje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Kocha jeść, ale jak sama mówi – lepiej całuje niż gotuje… Wspaniały, wierny przyjaciel – kompan w podróżach. Z zamiłowaniem czyta książki, oraz śledzi wszelkie nowości w branży eventowej. To Osoba, która potrafi załagodzić każdy konflikt oraz jak nikt inny zachęcić do działania! Ponadto posiada wbudowany siódmy zmysł – Google Maps…! Jako Właściciel firmy, osobiście czuwała nad prawidłową realizacją wszystkich projektów Firmy go2events.

 

agencja eventowa

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

5 pomysłów na eventy dla firm

Imprezy firmowe wcale nie muszą być nudne! Masz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o organizację eventu. Co więcej, nie każde takie wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców dysponujących dużym budżetem. Najczęściej od zasobności portfela bardziej liczy się dobry pomysł na event. Podpowiadamy Ci więc, jak może wyglądać niezapomniana impreza firmowa. 

(więcej…)