Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Człowiek z sercem na dłoni. Ciepła, serdeczna i poukładana. Nie rozstaje się ze swoim kalendarzem, bo jak sama mówi – organizacja jest podstawą udanej pracy. Klienci kochają z Nią pracować ponieważ jest Osobą niezwykle sumienną, dobrze zorganizowaną oraz dzięki swojemu dużemu doświadczeniu w branżyeventowej – jej porady są bardzo rzeczowe i przydatne. Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie o specjalności Psychologia Biznesu. Uzyskała również tytuł Magistra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na specjalności PR na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Współpracuje z Kluczowymi Klientami Agencji go2events. Ze względu na współpracę z Galeriami Handlowymi – nazywana potocznie w zespole „Galerianką”. Ma kota na punkcie swojego kota!

 

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

Niezapomniany piknik rodzinny – jak zorganizować?

Oprócz imprez integracyjnych, których głównym zadaniem jest poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami, wielu pracodawców stawia także na inną formę zabawy – na pikniki rodzinne. 

(więcej…)