Złap byka za rogi

i zorganizuj z nami event

więcej
imprezy integracyjne kraków

Człowiek z sercem na dłoni. Ciepła, serdeczna i poukładana. Nie rozstaje się ze swoim kalendarzem, bo jak sama mówi – organizacja jest podstawą udanej pracy. Klienci kochają z Nią pracować ponieważ jest Osobą niezwykle sumienną, dobrze zorganizowaną oraz dzięki swojemu dużemu doświadczeniu w branżyeventowej – jej porady są bardzo rzeczowe i przydatne. Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie o specjalności Psychologia Biznesu. Uzyskała również tytuł Magistra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na specjalności PR na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Współpracuje z Kluczowymi Klientami Agencji go2events. Ze względu na współpracę z Galeriami Handlowymi – nazywana potocznie w zespole „Galerianką”. Ma kota na punkcie swojego kota!

 

1
2
3
organizacja imprez kraków

Agencja eventowa go2events

Szanowni Goście jest nam niezmiernie miło, że pojawili się Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będą Państwo jej stałymi bywalcami, a informacje w niej zawarte ułatwią Państwu organizację eventów na miarę Państwa oczekiwań!

Agencja eventowa go2events

5 pomysłów na eventy dla firm

Imprezy firmowe wcale nie muszą być nudne! Masz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o organizację eventu. Co więcej, nie każde takie wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców dysponujących dużym budżetem. Najczęściej od zasobności portfela bardziej liczy się dobry pomysł na event. Podpowiadamy Ci więc, jak może wyglądać niezapomniana impreza firmowa. 

(więcej…)